نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کرمان

گزارش نمایشگاه ها


برابر با مصوبه ستاد کرونای استان نمایشگاههای مبلمان و ساختمان در تاریخ دیگری برگزار می‌شوند

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی جنوبشرق، مهندس امیر حسین سعید مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های جنوبشرق با اشاره به مصوبه ستاد استانی کرونا در خصوص برگزاری نمایشگاهها گفت: متاسفانه پیک دوم و شرایط قرمز کرونا با برگزاری نمایشگاههای مبلمان و ساختمان در استان کرمان همزمان شده است و بنابر مصوبه ستاد کرونا جهت حفاظت از سلامت مردم زمان برگزاری نمایشگاههای یاد شده به تاریخی دیگر موکول شده است.

وی افزود: سایت نمایشگاهی جنوب شرق ضمن همکاری با ستاد کرونا استان همواره آمادگی داشته تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شرایط برگزاری نمایشگاهها را فراهم کند.

مهندس سعید ادامه داد: متاسفانه شیوع ویروس کرونا در ابعاد مختلف خسارت‌ قابل توجهی را به ساختار نمایشگاهی استان و کشور وارد کرده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های جنوبشرق توضیح داد: به دنبال آن هستیم تا ضمن هماهنگی با مدیران استان خسارت وارد شده را به حداقل رسانده تا در اولین فرصت با برگزاری با کیفیت نمایشگاههای یاد شده قدمی در راستای سال جهش تولید برداریم.

ایشان خاطرنشان کرد: تاریخ جدید برای برگزاری نمایشگاههای مبلمان و ساختمان با هماهنگی غرفه‌داران محترم و در نظر گرفتن شرایط کرونا توسط مجریان و روابط عمومی شرکت نمایشگاههای جنوب شرق اطلاع رسانی می‌شود.در تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ توسط : نمایشگاه جنوبشرق
شناسه خبر : 89