نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کرمان

گزارش نمایشگاه ها


آیین رو نمایی از پوستر هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان 1400

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه های جنوب شرق، آیین رو نمایی از پوستر هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان 1400 صبح امروز طی مراسمی در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمان و با حضور مدیران ارشد و ریاست محترم سازمان جناب آقای دکتر گلستانی و مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق جناب آقای مهندس امیر حسین سعید انجام پذیرفت.

برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حمایت مستقیم و تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان و نمایشگاه  بین المللی جنوب شرق برای اولین بار با دیدگاه تخصصی در استان کرمان صورت می پذیرد و مقرر شده که در این نمایشگاه جدیدترین دست آورد های مربوط به صنعت ساختمان به نمایش گذاشته شود .

در این مراسم مهندس امیر حسین سعید مدیر عامل شرکت نمایشگاه ها،ابراز امیدواری کرد که با حضور تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان و فعالین این صنعت در استان و کشور و همچنین معرفی تولید کنندگان ،محصولات استاندارد ،و بهره گیری از توان تخصصی و علمی میتوان گام مهمی در راستای ارتقا صنعت ساختمان استان داشته باشیم و نیز دکتر گلستانی ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان خواستار حضور رسته های تخصصی تولید کنندگان برتر کشور در این نمایشگاه شد .

وی استفاده از تکنولوژی و فناوری های نوین ساختمانی را هدف اصلی سازمان نظام مهندسی در راستای ارایه خدمت با کیفیت تخصصی و علمی این سازمان به عموم مردم استان کرمان دانست و برگزاری نمایشگاه را گامی موثر در این راستا عنوان نمود .

لذا با توجه به حمایت و حضور ارگانها و سازمان هایی از جمله اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، شهرداری کرمان، سازمان صمت استان کرمان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، بنیاد مسکن، شرکت شهرک های صنعتی و خانه صنعت و معدن استان از برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان با محوریت سازمان  نظام مهندسی استان و شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق پیش بینی می شود که نمایشگاه صنعت ساختمان 1400رویدادی با کیفیت و ارزشمند برای مردم دیار کریمان باشد.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه از تاریخ 23لغایت 26شهریور ماه سال جاری در محل سایت دائمی نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق برگزار می گردد .در تاریخ : ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ توسط : نمایشگاه جنوبشرق
شناسه خبر : 119