نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کرمان

درباره ما


قوانین و مقررات

انتشارات، تبليغات و برگزاري همايش و سمينارهاي تخصصي


۱- مشاركت كنندگان مجاز به تبليغ براي كالا و خدمات خود به روش انجام تبليغات سوء عليه كالا و خدمات مشابه ساير مشاركت كنندگان نيستند.

۲- پرچم ها، علامات، بنر هاي تبليغاتي، تابلوها و نوشته هاي مربوط به مشاركت كنندگان بايد در محدوده محل غرفه آنها نصب شود نصب اين علائم يا پرچم ها در مسيرهاي اصلي، فرعي، محوطه نمايشگاه و مسيرهاي مشرف به نمايشگاه ممنوع است.

۳-نصب و استفاده از هرگونه وسايل و تجهيزات تبليغاتي و سمعي و بصري مغاير با شئونات اسلامي و مقررات كشور جمهوري اسلامي ايران و مواردي كه براي ساير مشاركت كنندگان ايجاد مزاحمت نمايد اكيداً ممنوع است.

۴-مشاركت كنندگان علاقه مند به برگزاري همايش ها و سمينارهاي تخصصي جنبي با مشاركت شركت نمايشگاه هاي جنوبشرق، مي توانند با مدیر امور نمايشگاه ها۳۲۲۲۹۴۶۴ -۰۳۴تماس حاصل نمايند.

۵- جهت رزرو تبلیغات محیطی نمایشگاه ، محوطه و سالن ها و اجاره تابلو و ستون های تبلیغاتی با شماره 03432229440 تماس حاصل نمائید.


قوانين حفاظتي و امنيتي شركت نمايشگاه هاي بين المللي جنوبشرق


بمنظور رعایت مسائل حفاظتی و امنیتی جهت ارتقای ضریب ایمنی و کاهش خطرات و سوء استفاده های احتمالی در زمان برگزاری نمایشگاه، موارد ذیل به کلیه مشارکت کنندگان و کارکنان و مسئولین غرفات ابلاغ می¬گردد:

۱-تعداد افراد حاضر در غرفه و کلیه کارکنان موظفند در زمان ورود و در ساعات كار نمايشگاه کارت شناسایی را بر روی سینه نصب کنند.

۲- درب سالن ها هر روز ۳۰ دقيقه قبل از آغاز بكار نمايشگاه براي مشاركت كنندگان باز مي گردد و مسووليت حفاظت از اموال تا پايان زمان بازديد نمايشگاه بر عهده مسئولين غرفه مي باشد، لذا از همه مسئولين محترم غرفه ها در خواست مي گردد راس ساعت مقرر در محل حضور بهم رسانند.

۳- مشاركت كنندگان مجاز به تعطيلی غرفه، سالن و يا محل نمايش كالاهاي خود در طول ساعات رسمي بازديد نمي باشند.

۴-نگهداري چراغ هاي بدون حفاظ و يا وسایل شعله زا در داخل غرفه ها و سالن ممنوع است. همچنين نگهداري مواد نفتي و ساير مواد آتش زا در داخل غرفه مجاز نيست. مشاركت كنندگاني كه به وسايلي از قبيل نفت و ساير مواد قابل اشتعال براي نمايش كالاهاي خود نيازمندند بايد قبلاً هماهنگي هاي لازم را با ستاد برگزاری نمايشگاه انجام و بر اساس دستورالعمل مربوطه اقدام نمايند.

۵- با توجه به اينكه برق سالن ها در پايان هر روز قطع مي گردد، لازم است غرفه داران نسبت به خاموش نمودن كليه وسايل برقي خود قبل از خروج از سالن ها اقدام نمايند.

۶-خروج هرگونه کالا پس از افتتاح نمايشگاه مستلزم ارائه برگ مجوز خروج کالا از سالن می باشد.

۷- زمان تخليه غرفه ها و خروج کالا بر اساس جدول زمانبندی ارائه شده در زمان ثبت نام می باشد لذا اعلام ميگردد جهت جلوگیری از اتلاف وقت، غرفه داران محترم مي توانند قبل از جمع آوري اقلام و تجهيزات فرم برگه خروج کالا را از مدیر سالن اخذ و به صورت خوانا نام کالا و محصولات خود را در آن قید نمایند. همچنین قبل از اتمام نمایشگاه نسبت به تسویه حساب بابت انجام تبلیغات محیطی، رادیویی و یا خسارت وارده به سالن اقدام نمایند.

۸- غرفه دار متعهد است از انجام هرگونه تشنج و درگیری که موجب بی نظمی در محیط نمایشگاه شود پرهیز نماید، بدیهی است در غیر اینصورت ستاد مجاز به اتخاذ هرگونه تصمیمی از جمله تعطیلی غرفه خاطی می باشد و غرفه دار حق اعتراض در مراجع قضایی و انتظامی را از خود سلب می نماید.

۹- مسئوليت حفظ اموال و نگهداري كالاها از هنگام ورود كالاها تا خروج آنها از محوطه نمايشگاه در طول ساعت كار و بازديد از نمايشگاه به عهده مشاركت كنندگان و پس از پايان ساعت كار و پلمپ سالن ها به عهده شركت نمايشگاه ها مي باشد.

۱۰- بدیهی است با عنایت به مطالب فوق الذکر و همچنین با توجه به تعهدی که پیش از این از جنابعالی اخذ شده است چنانچه عدم رعایت حفاظتي و امنيتي در آن غرفه مشاهده و يا باعث بروز خسارت ها مالي و جاني گردد بر اساس دستورالعمل نسبت به تعطیلی غرفه اقدام خواهد شد.

۱۱- در صورتي كه حضور و يا نحوه عرضه محصولات و خدمات از روش هاي خارج از عرف و مغاير با قوانين ارائه شده از طرف سازمان توسعه تجارت ايران باشد، مديريت امور برگزاري مجاز به جلوگيري از ادامه كار غرفه بوده و مشاركت كننده حق اعتراض را از خود سلب خواهد نمود.

مديريت روابط عمومی نمایشگاههای بین المللی جنوب شرق


چگونگي نمايش و عرضه كالاها


۱- مشاركت كنندگان مي توانند طرز كار ماشين آلات و تجهيزات خود را جهت بازديد كنندگان به نمايش گذارند لذا رعايت كليه نكات ايمني و اقدامات احتياطي در اين مورد توسط شركت كننده ضروري است و شركت نمايشگاه ها هيچگونه مسئوليتي در قبال حوادث يا خسارات احتمالي را به عهده نمي گيرد.

۲- در صورت بروز هرگونه خسارت جاني و يا مالي ناشي از نمايش عملي كاركرد ماشين آلات و تجهيزات، مشاركت كننده متعهد بوده و ضامن جبران خسارات وارده بر اساس نظر كارشناسان رسمي و مسئولين ذيربط قضایی و نمايشگاه خواهند بود و اين شركت هیچگونه مسئولیتی در قبال حوادث احتمالی نخواهد داشت، لذا مشارکت کننده موظف به بیمه نمودن ماشين آلات و تجهيزات خود برای جبران خسارات احتمالی است.

۳-غرفه داران مجاز به ارايه كالا و خدمات كه در خارج از چهارچوب فعاليت هاي خود و موضوع نمايشگاه است نمي باشند.

۴- نمايش و عرضه هرگونه كالا همچون اسلحه، مواد منفجره، نوشابه هاي الكلي، مواد مخدر و کلیه مواردی كه معرفي و نمايش آنها مغاير با مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران و شئونات اسلامي است ممنوع و متخلفین به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد.


قوانين مربوط به دريافت كارت شناسايي و كارت بازديد متخصصين


شرايط و تعرفه هاي واگذاري كارت هاي شناسايي و كارت هاي بازديد از نمايشگاه:

۱- براي ورود مشاركت كنندگان و كاركنان غرفه ها به محوطه نمايشگاه جهت برپايي يا اداره غرفه در طول نمايشگاه كارت هاي مخصوصي صادر و بطور رايگان به آنان واگذار مي شود تعداد كارت هاي مزبور بر اساس متراژ هر غرفه صادر خواهد شد و صدور کارت شناسایی بیش از موارد ذکر شده مقدور نخواهد بود.

۲- كارت هاي شناسايي يك ساعت پس از برگزاري مراسم افتتاحيه توسط نماينده مجری شركت نمايشگاه ها تحويل غرفه داران محترم مي گردد.

۳- جهت افزايش ضريب حفاظت فيزيكي در ساعات اوليه بازگشايي سالن ها و جلوگيري از تردد افراد غير مسئول در داخل سالن ها، مشاركت كنندگان ملزم به نصب كارت ارائه شده در زمان ورود و تمامی ساعات حضور در نمایشگاه به روي سينه خود هستند.

۴- غرفه داران محترم براي دريافت كارت هاي دعوت و پوستر نمايشگاه مي بايست حداقل یکهفته قبل از افتتاحيه به واحد روابط عمومی شركت مراجعه و يا هماهنگي هاي لازم را در اين خصوص مبذول دارند.

۵- توزيع کارت های شناسایی و بازديد، بر اساس متراژ غرفه و به شرح زیر می باشد:

کارت شناسایی كارت بازديد متخصصين

۱۲ متر مربع ۲ کارت

۲۴متر مربع ۴ کارت

۳۶ متر مربع ۵ کارت

۴۸متر مربع ۶ کارت

۴۸متر مربع به بالا ۱۰ کارت